راه‌اندازی سایت اینترنتی "بانک اطلاعات اقتصادی و تجاری ایران و روسیه"

در این سایت اطلاعات پایه اقتصادی و تجاری درباره ایران به‌زبان روسی برای کاربران روس و اطلاعات پایه اقتصادی و تجاری درباره روسیه به‌زبان فارسی برای کاربران ایرانی قرار داده شده است و امکان تماس شرکت‌های تجاری دو کشور با یکدیگر نیز فراهم شده است.

اطلاعات پایه، تجارت خارجی، تجارت دوجانبه، مناطق ویژه، مناطق اقتصادی، نهادهای اقتصادی، اسناد، قوانین، حمل و نقل، امور بانکی، نمایشگاه‌ها و گردشگری دو طرف نیز در سایت قرار گرفته است

صفحه اصلی

سفیر ایران در روسیه ضمن بیان این مطالب، ارتباط مستقیم و بی‌واسطه بین تجار و بازرگانان ایران و روسیه، تسهیل روابط بین کلیه دریافت کنندگان و ارائه دهندگان خدمات تجاری و اقتصادی دو کشور و کاربرمحوری بودن سایت را از جمله اهداف راه‌اندازی این سایت خواند.

سنایی ادامه داد: کلیه فعالان حقیقی و حقوقی در بخش‌های صادرات، واردات، سرمایه گذاری و خدمات می‌توانند پس از عضویت در پایگاه، نیازمندی‌ها و اطلاعات مرتبط با حوزه تجاری ــ بازرگانی ایران و روسیه را به آن وارد کرده و با سایر فعالان در ارتباط باشند. دسترسی آسان و بی‌واسطه تجار ایرانی و روس به اطلاعات مورد نیاز در زمینه موقعیت اقتصادی، قوانین، وضعیت بازار و زمینه‌های مساعد برای فعالیت در بازار هدف از اهداف دیگر راه‌اندازی این سایت به‌آدرس Irrutrade.ir ( بانک جامع اطلاعات روابط اقتصادی ایران و روسیه )است.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط:

تعامل با اقتصادهای جهانی در اقتصاد مقاومتی

بسته حمايتی گمرك از توليد در سال ۱۳۹۵ اعلام شد

جایگاه «مدیریت تجارت خارجی» در رونق بخش «تولید»

جزئيات بسته ابلاغی حمايت از توسعه صادرات غيرنفتي

زنگ خطر!! نتیجه وابستگی استراتژیک در محصولات کشاورزی

مواجهه نهادهای مشوق رانت و فساد با "تولیدمحوری" در اقتصاد کشور

منبع : تولید ثروت |راه‌اندازی سایت اینترنتی "بانک اطلاعات اقتصادی و تجاری ایران و روسیه"
برچسب ها : اطلاعات ,تجاری ,سایت ,روسیه ,اقتصادی ,راه‌اندازی ,اطلاعات پایه ,پایه اقتصادی ,تجاری درباره ,برای کاربران ,تجاری ایران ,بانک اطلاعات اقتصادی